Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@kralovstvikrmiv.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci

Balonky a míčky nejen pro aportování

Balonky a míčky se skvěle hodí nejen pro aportování. Některé se skvěle hodí nejen k dovádění na trávě nebo na poli, ale také ve vodě. Plovací míček z termoplastické gumy oceníte především v horkých letních dnech, kdy se pejsci rádi ochladí třeba v rybníku. 

Odolné hračky, které vydrží i drsnější zacházení

Někteří pejsci ničí svými zuby a neurvalostí jednu hračku za druhou. Pro tyto situace jsou jako stvořené vysoce kvalitní a odolné hračky, které vydrží i drsnější zacházení. Teď už si bude váš psí miláček užít hraní s míčkem nebo plyšovou hračkou opravdu naplno. 

Přetahovací hračky pro pořádnou porci zábavy

Je čas na pořádnou porci zábavy. Přetahovací hračky jsou k tomuto účelu jako stvořené. O nekončící legraci a zajímavou hru se postarají přetahovací lana, balónek na provazu nebo také házedla a aportovací hračky, které kromě přetahování poslouží i k nácviku aportu. 

Kosti a kousadla pro zdravé zuby a dásně

Kosti a kousadla jsou nejen zábavnou hračkou, ale také poslouží ke zlepšení zdraví zubů a dásní vašich čtyřnohých psích miláčků. Dentální kousadla jsou nejen pružná a ohebná, ale navíc také příjemně voní. Vašeho pejska zabaví, a kromě toho také během hraní stejně jako dentální kartáčky pro psy efektivně stírají zubní plak. Skvěle se hodí i k aportování nebo vodním radovánkám.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store