Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@kralovstvikrmiv.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci

Ideální prostředek k zábavě pro malé i velké psy

Gumové hračky jsou ideálním prostředkem k zábavě pro malé i velké psy. Skvěle se hodí na venkovní i domácí hry. Patří mezi nejrozšířenější psí hračky a oblíbené jsou i pro jejich páníčky. Snadno se totiž udržují v čistotě a jelikož je guma velmi odolný materiál, jsou takřka nezničitelné. 

Pískací gumové hračky, které nikdy neomrzí

Pískací gumové hračky pro psy patří mezi ty, které nikdy neomrzí. Jsou zdrojem nekonečné zábavy a jsou ideální volbou pro venkovní hry. Pejsky ale zabaví i doma během vaší nepřítomnosti. Oblíbí si je i hafani, kteří rádi neustále něco žužlají.

Hračky se skutečnými zvuky a pískadly

Mezi gumovými hračkami najdete i takové, které zaujmou skutečnými zvuky. Hračka, která vydává nějaký zvuk je pro malé i velké hafany totiž mnohem atraktivnější a zábavnější. Latexová hračka pro psy se zvukem v podobě pískadla, které se ozve po stisknutí, podnítí pejska k další hře.

Široká nabídka hraček ve tvaru zvířátek

Vyberte si ze široké nabídky gumových hraček pro psy v podobě nejrůznějších zvířátek od krokodýla, přes myši a žáby až po ryby, dinosaury a další zábavná zvířátka. Pro psy, kteří některé hračky prokousávají a mohou některé části spolknout, je ideální volbou latex, který v případě prokousnutí a spolknutí projde trávicím traktem a pejskovi nijak neuškodí.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store