Máte otázky? Ozvěte se nám.

info@kralovstvikrmiv.cz +420 739 306 756
8:00 - 16:00
Kontaktovat

Vyzkoušejte naší mobilní aplikaci

Více o aplikaci
⚡️ Sleva -14% končí za d h m s
Tuňák moučný červ s kopřivou 80 g Ušetříte 6 Kč
Skladem
36 Kč 42 Kč

Lahodné tyčinky s obsahem masa

Lahodné tyčinky s obsahem masa potěší nejednoho pejska nebo kočičku. Skvěle se hodí k doplnění běžné stravy. Obsahují kvalitní maso, které vašemu čtyřnohému mazlíčkovi dodají bílkoviny důležitý pro jeho zdravý vývoj. 

Králičí suši pro pejsky

I psy a kočky si občas zaslouží něco speciálního. Potěšte je drobným pamlskem za odměnu nebo pro radost. Pro zpestření jídelníčku je ideální volbou například chutné králičí suši z vybraných surovin. To je lahodným pamlskem, po kterém se váš psí nebo kočičí miláček bude olizovat až za ušima. 

Kuřecí a kachní kroužky jako chutná dobrota za odměnu

Odměňte svého pejska nebo kočičku dobrůtkou jako zpestřením k běžnému jídelníčku. Malý pamlsek v podobě speciálních bonbonů a dalších pochoutek nikdy nezklame. Vyzkoušejte chutnou dobrotu v podobě kuřecích kroužků nebo kachních kroužků, na kterých si váš hafan nebo kočka určitě rádi smlsnou.  

Mini kosti v různých příchutích

Jako chutná dobrůtka se hodí i hovězí párečky a mini kosti v různých příchutích. Kachní mini kostičky s rýží nebo kostky kuře s rybou s vysokým obsahem masa výborně doplní zvířecí jídelníček. Měkká pochoutka v ideální velikosti se skvěle hodí jako odměna po tréninku. Díky tomu, že se dá snadno rozžvýkat, hodí se nejen pro dospělé psy, ale i pro štěňata různých plemen a velikostí.

mobile app
Máme mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma.
google play apple store